header stip
logo background

ČSOB

Československá obchodná banka – v skratke ČSOB – funguje na trhu úctyhodnú dobu a to už od roku 1964. V tej dobe bola táto spoločnosť založená ako sprostredkovateľ služieb zameriavajúci sa na oblasť financovania zahraničného obchodu a na pôžičky v zahraničných menách. V roku 1999 bola privatizovaná . ČSOB poskytuje svoj služby a produkty nielen jednotlivcom, ale aj malým a stredným podnikom, korporáciám a inštitúciam. Za dlhé roky svojho pôsobenia si táto banka dokázala získať dôveru slušného počtu ľudí, ktorí sú spokojní s ponukou produktov a služieb a tiež s prístupom tejto finančnej inštitúcie.

Produkty a služby od ČSOB

Ponuka produktov a služieb od ČSOB je viac než pestrá a vskutku rozmanitá. Cieľom tejto banky je uspokojiť potreby čo najširšieho spektra zákazníkov, a preto medzi jej ponukou nájdete hypotekárne úvery určené na realizáciu vlastného bývania, sporiace alebo investičné účty, ktoré predstavujú šikovné riešenie, ako vhodným spôsobom zhodnotiť vaše financie, ktoré aktuálne nepotrebujete, spotrebiteľský úver, ktorý využíva nespočet ľudí na splnenie svojich snov, ale aj ďalšie možnosti pre bežných i náročnejších klientov - ako napríklad osobné kontá, účty, nástroje pre platobný styk a mnoho ďalších. Nechýba ani internetové bankovníctvo, ktoré je v súčasnej modernej dobe veľmi populárne.

Spotrebný úver

Spotrebný úver od ČSOB je vhodný pre každého žiadateľa, ktorý nechce uvádzať dôvody pre jeho zjednanie. Stačí splniť požiadavky a získané financie môžete použiť prakticky na čokoľvek, čo Vám napadne. V tomto prípade istotne oceníte výhodnú úrokovú sadzbu i limit 25 000 Eur bez zbytočného dokladovania.

Úver na splatenie úverov

Tento finančný produkt by sa tiež dal zaradiť ku spotrebným úverom. Časťou tohoto úveru môžete splatiť Vaše ďalšie úvery, zvyšok môžete použiť na čokoľvek iné. Limit má rovnaký ako predošlý a to 25 000 Eur. Veľkou výhodou je splácanie len jedného úveru namiesto niekoľkých a tým zníženie mesačnej splátky.