header stip
logo background

Svet nebankových pôžičiek

S nebankovými pôžičkami ako by sa poslednou dobou roztrhlo vrece. Kto by hľadal, iste by našiel celý rad produktov, ktoré sa od seba navzájom líšia len pár drobnosťami, pričom ich podstata zostáva stále rovnaká: poskytnúť svoje služby čo možno najširšiemu spektru žiadateľov. Nebankové pôžičky sú stále vyhľadávanejším produktom predovšetkým pre svoju dostupnosť a rýchlosť, s ktorou sa zjednávajú.

Čo sú to nebankové pôžičky?

Nebankový úver predstavuje pomerne jednoduchú možnosť, ako získať potrebné financie na ľubovoľné účely. Na rozdiel od bankových pôžičiek svoje služby ponúka oveľa širšiemu spektru žiadateľov, pretože neskúma neslávne známe registre dlžníkov, v mnohých prípadoch nevyžaduje doloženie trvalého príjmu a ich vybavenie sa nepreťahuje na niekoľko dní.

Kto o nebankovú pôžičku môže zažiadať?

Dostali ste sa do ťaživej finančnej situácie, ale banka Vás s vašou žiadosťou o poskytnutie úveru odmietla a zavrela pred Vami dvere? Potom ste práve Vy vhodným kandidátom pre nebankovú pôžičku, ktorá sa k Vám v prípade potreby neotočí chrbtom. Rovnako tak o tento typ úveru môžu požiadať tí, ktorých príjmy nesiahajú do závratných výšin alebo nemajú vôbec žiadny. Nebankové pôžičky sú vhodné aj pre tých jedincov, ktorí už za svoj život majú nejaký vrúbok a ich meno figuruje v registri. Áno, tí všetci majú šancu. Avšak pozor - nie každému musí byť vyhovené!

Aké sú príklady nebankových pôžičiek?

Patríte medzi rizikovú skupinu ľudí, ktorí si o bankovej pôžičke môžu nechať len zdať, ale aj napriek tomu nutne potrebujete financie? Potom využite jednu z ponúk nebankových pôžičiek, medzi ktoré sa radí napríklad SMS pôžičky do výplaty, online pôžičky či nebankové americké hypotéky. SMS pôžičky sa vyznačujú svojou bezkonkurenčnou rýchlosťou, kedy Vám skutočne požičajú už v priebehu niekoľkých málo minút. Online pôžičky patria medzi najobľúbenejšie práve vďaka možnosti požiadať o tento úver prostredníctvom internetu. Nebankové americké hypotéky sú určené tým, ktorých príjmy nie sú vysoké či sa ich meno vyskytuje v zozname dlžníkov, ale majú možnosť ručiť nehnuteľnosťou.