header stip
logo background

OTP banka

OTP banka Slovensko spadá od roku 2002 pod najväčšiu maďarskú banku OTP bank Nyrt. Na Slovensku je zriadených 61 pobočiek, s centrálou v Bratislave. S bankovými službami, ktoré táto finančná inštitúcia ponúka, sú jej klienti viac ako spokojní. Banka sa zameriava depozitné služby, úvery, zahraničný obchodný styk, ako aj poradenské a investičné služby.

Aké produkty ponúka OTP banka?

Bežným klientom ponúka okrem bežných účtov vhodných pre bezhotovostný platobný styk, tiež lákavú možnosť financovania vlastného bývania úverom na bývanie, ktorá rozhodne stojí za pozornosť. V prípade klientovho záujmu investovať, má banka v ponuke sporenie bez viazanosti aj termínovaný vklad, ktorý je ale viazaný na niekoľko rokov s určenou úrokovou sadzbou - no jeho zriadenie a vedenie ponúka banka bezplatne.

otp DYNAMIC vklad

Keď už sme sa zmienili o možnosti termínovaných vkladov, poďme si spoločne jednu z týchto služieb bližšie predstaviť. Otp DYNAMIC vklad je vklad viazaný časovo, no na rozdiel od bežných termínovaných vkladov si môžete finančné prostriedky predčasne vybrať a to bez sankcií. Pritom má výhodné úročenie pri rastúcej sadzbe. Tento produkt teda ponúka výhody termínovaného vkladu a zároveň si pevnú viazanosť môžete bez poplatku rozmyslieť.

otp JEREMIE úvery

Tieto sú určené pre malé a stredné podniky do 250 zamestnancov. Poskytnú Vám prostriedky až do výšky 1 000 000 eur s výhodnou úrokovou sadzbou, podporovanou od Európskej únie.