header stip
logo background

Sberbank

Sberbank je pomerne novou bankou na Slovensku. Vznikla z pôvodnej Volksbank Slovensko v roku 2013, dnes funguje pod ruskou bankou Sberbank Ruska, ktorá je jej hlavným akcionárom. Sberbank má na Slovensku 44 pobočiek s centrálou v Bratislave. Komplexné služby tejto banky sa zameriavajú na malé a stredné podniky a tiež na finančné produkty a služby retailovým klientom.

TOP produkty a služby, které vám Sberbank může nabídnout:


  • môjÚČETactive
  • Za názvom môjÚČETactive sa skrýva osobný účet vyznačujúci sa absenciou poplatkov, pokiaľ ho aktívne využívate. Stále viac ľudí si ho kupuje predovšetkým pre jeho veľmi jednoduché ovládanie, ktoré si veľmi skoro osvojí úplne každý. Ak platíte aspoň 10x mesačne platobnou a kartou a na účet si posielate príjem aspoň 400 eur, máte vedenie účtu zadarmo. Pri výbere platobnej karty máte viacero možností: debetná karta, kreditná karta, či jedinečná bratislavská mestská karta s dodatočnými zľavami na kultúrne podujatia.

  • Sporiaci účet
  • Ak uvažujete o vhodnom spôsobe, ako zhodnotiť vaše financie, spoľahnite sa na sporiaci účet. Ponúka najlepšie zhodnotenie Vašich financií bez viazanosti. Úroky sa vypisujú na konci mesiaca s výhodnou úrokovou sadzbou. Pri tom za zriadenie a vedenie účtu neplatíte.

  • mojaHYPOTÉKAbezúčelová
  • O hypotéke aspoň jedenkrát v živote premýšľal snáď každý. Ak aktuálne nejakú hľadáte, je mojaHYPOTÉKAbezúčelová vašou stávkou na istotu. Ponúka vám celý rad výhod, ktoré inde nenájdete: fixovaná úroková sadzba na niekoľko rokov, bez potvrdenia o príjme, mimoriadne splátky bez poplatku ako aj samotné spracovanie úveru je zdarma.