header stip
logo background

Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa sa pýši nielen dlhodobou tradíciou, ktorá začala už v devätnástom storočí. Do novodobej histórie vstúpila ako súčasť Československej štátnej sporiteľne v roku 1953. Je to v súčasnosti najväčšia banka na Slovensku, s najväčším podielom na trhu vkladov a rozsiahlou sieťou pobočiek. Poskytuje bežné účty, termínované vklady, úvery a tiež samozrejme služby internetového bankovníctva. V roku 2015 mala viac ako 2,3 milióna spokojných klientov.

Aké produkty Vám Slovenská sporiteľňa môže ponúknuť?

Ako už bolo naznačené, produkty Slovenskej sporiteľne sú rozmanité, zameriavajú sa ako na individuálnych klientov, tak aj na malé a stredné firmy a tiež poskytujú služby verejnému a neziskovému sektoru i samosprávam. Svoju dôveru do nej vkladajú nielen žiadatelia o spoľahlivý úver bez udania dôvodu použitia, ale aj záujemci o účelový úver na bývanie, s ktorým je radosť stavať. Ďalej Vám dáva možnosť založiť si napríklad Osobný účet Exclusive s množstvom výhod, alebo môžete vyberať z rôznych variánt Bankových účtov pre fyzické osoby, ako aj podnikateľské subjekty.

Hľadáte úver na čokoľvek?

Spotrebný úver na čokoľvek od Slovenskej sporiteľne Vám poskytne financie bez ručiteľa a bez zabezpečenia. Nemusíte udať dôvod a neplatíte za predčasné splatenie. Nemení sa výška úrokovej sadzby a mesačné splátky, ako aj dobu splatnosti si môžete prispôsobiť Vašim potrebám. Úver Vám poskytnú okamžite po podpise zmluvy a to až do výšky 30 000 eur. Istou výhodou je, že sa tento úver dá vybaviť aj online na stránkach Slovenskej sporiteľne.